Posielanie tovaru          

Náš zákazník má pri kúpe tovaru na internetovom obchode www.smartfony.it všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji.

Ak je všetok objednaný tovar vo vašej objednávke na sklade, bude v prípade vytvorenia objednávky v pracovný deň do 14:00 rovnaký deň aj spracovaná a expedovaná.

Možnosti platby

1. Na dobierku

Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Platba na dobierku je možná iba pri spôsobe dodania kuriérom.

2. Platba cez internet - Platba platobnou kartou

Platba za objednaný tovar bude zrealizovaná cez virtuálny POS terminál VÚB. Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD alebo MAESTRO. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou. Platba platobnou kartou je aktívna, iba ak je všetok objednaný tovar na našom sklade.

3. Platba cez internet - Platba cez PayPal

Platba za objednaný tovar bude zrealizovaná prostredníctvom služby PayPal. Na úhradu cez PayPal musíte mať zriadený PayPal účet. Platba cez PayPal je aktívna, iba ak je všetok objednaný tovar na našom sklade. Maximálna výška transakcie je 100 €. Takto zaplatenú objednávku je možné zaslať iba na adresu, ktorú máte uvedenú v PayPal účte.

4. V hotovosti

Za tovar zaplatíte pri jeho osobnom prevzatí jednej z našich predajní. Pri osobnom odbere je možné platiť v hotovosti, alebo cez platobnú kartu.

Možnosti dodania tovaru:

1. Kuriérskou spoločnosťou

Tovar Vám bude zaslaný kuriérom až do domu a obdržíte ho nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou. Kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať na zadanom tel. čísle. Pri prevzatí zásielky za ňu zaplatíte v hotovosti kuriérovi. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený okrem informačného e-mailu aj cez SMS správu.

 

2. Slovenskou poštou

Tovar Vám bude zaslaný Slovenskou poštou, doporučene 1. triedou. Doručenie poštou je lacnejšie ako kuriérom, avšak negarantujeme doručenie nasledovný pracovný deň po expedícii tovaru.

Cenník:

Objednávka nad 50 €zdarma
Objednávka do 50 €3 €